Розвиток альтернативної енергетики в Європі

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Розвиток альтернативної енергетики в Європі

Розвиток альтернативної енергетики в Європі

У Європі, втім, як і в усьому світі, триває стійка тенденція до розвитку засобів, що представляють альтернативу традиційним джерелам енергії.

Зростаючі ціни на звичні вуглеводні, виснаження їх природних джерел, а також несприятливі екологічні наслідки їх використання, змушують серйозно задуматися про невтішні перспективи розвитку суспільства.

Все більша кількість європейських держав розуміє складність моменту і висловлює заклопотаність наростаючим енергетичним та екологічним кризою, і необхідністю розробки поновлюваних джерел різних видів енергії, які б можна було застосовувати для вироблення електрики і тепла.

Так, наприклад, Європейська комісія на своєму Брюссельському саміті поставила перспективні плани скорочення викиду парникових газів на 80% протягом наступних 40 років за рахунок використання альтернативних екологічно чистих джерел енергії.

І хоча на сьогоднішній день, частка таких джерел складає всього близько 3% від загального енергобалансу, можна простежити досить чітку тенденцію до її збільшення.

На сьогоднішній день країнами, які займають лідируючі позиції в розвитку альтернативних джерел енергії в Європі, є:

Європейські експерти підрахували, що для сталого розвитку альтернативної енергетики ЄС знадобиться в найближчому десятилітті вишукати близько € 50 млрд. Найбільша частка коштів (близько € 17 млрд) припаде на розвиток сонячної енергетики. Дещо менше – на розвиток вітрогенераторну галузі, а решта – на біоенергетику.

Величезні перспективи для енергетичної безпеки Євросоюзу являє підписаний минулого року договір про створення і спільному використанні цілої мережі вітрогенераторів потужністю більше 140ГВт, встановлених на узбережжі Північного моря. Даний документ був ратифікований представниками 10 провідних регіональних європейських держав.

Слід також зауважити, що значний поштовх розвитку європейської альтернативної енергетики надали катастрофічні події в Японії, які ще раз нагадали про необхідність дбайливого ставлення до природи і її енергетичним запасам.

Автор | 2016-01-29T19:36:55+00:00 Січень 1st, 2014|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.