Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Аби стати незалежними, закарпатці встановлюють сонячні батереї навіть на курятниках

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Аби стати незалежними, закарпатці встановлюють сонячні батереї навіть на курятниках

Аби стати незалежними, закарпатці встановлюють сонячні батереї навіть на курятниках

З різким здорожчанням газу та електроенергії закарпатці почали думати про енергетичну незалежність – зріс попит на сонячні колектори та батареї.

Колектори встановлюють для підігріву води та підтримки опалювальної системи, а сонячні батареї виробляють власну електроенергію, причому зайву – за «зеленим тарифом» її можна навіть продавати державі.

Останнім часом сонячні батареї почали з’являтися не лише на «крутих» приватних будинках, а й на дахах свиноферм, курятників і навіть на церквах.

Сонячні панелі на Закарпатті

Сонячні панелі на Закарпатті

Скажімо в Ужгороді, на РЦ MAXIMUS встановлено 8 сонячних колекторів і 22 сонячні батареї (потужністю 5,5 кВт).

120 сонячних батарей можна побачити на даху приватного будинку в селі Руське Поле, Тячевского району. Власна електростанція має потужність 30 кВт та підключена до «зеленого тарифу».

Сонячні панелі на даху будинку в Закарпатті

Сонячна електростанція на Закарпатті

20 сонячних батарей (5 кВт) є й тепер на даху піцерії у Виноградові, а 40 батарей – у Буштині на Тячівщині.

Сонячні панелі для бізнесу на Закарпатті

Сонячні панелі для бізнесу на Закарпатті

 

Також 40 сонячних батарей, потужністю 10 кВт та 20 колекторів має Карачинський греко-католицький ліцей ім. єпископа Стойки на Виноградівщині.

Сонячні колектори на даху в Закарпатті

Сонячні колектори на даху в Закарпатті

«Ціна одного колектора на 10 вакуумних трубок складає 340 евро. Трьох колекторів вистачає для підтримки опалення та нагріву горячої води у баку на 200 літрів. Звісно, сонячні батареї є значно дорожчими. 1 КВт системи для підключення до «зеленого тарифу» коштує близько 1,5 тисячі доларів. Тобто система потужністю 10 кВт обійдеться у 15 тисяч доларів. Це вартість обладнання та монтажних робіт. В цілому за рік така система виробить близько 11 000 кВт/год електроенергії. Всю електроенергію, яку ви не спожили, закуповує держава за тарифом 4,8 грн за кВт», – розповідає представник компанії, яка займається встановленням приватного «сонця на даху» на Закарпатті.

Сонячні панелі на даху будинку

Сонячні панелі на даху будинку

У 2015 році в Україні кількість домогосподарств, які облаштували власні сонячні електростанції і отримали «зелений» тариф зросла у 10 разів – до 244. Вони разом виробили понад 410 000 кВт/год.

Автор | 2016-10-20T00:59:54+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|