7 фактів сонячної енергетики у 2017 році

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
7 фактів сонячної енергетики у 2017 році

Ринок сонячної нерегетики України зазнав відчутного зростання за останні роки, в той час як вартість сонячної енергії у світі скоротилася майже на 70 відсотків. Тепер, коли сонячна енергетика має стабільні показники зростання даного ринку, українці починають задаватись питанням, які заощадження та девіденди може принести така електростанція для їхнього домогосподарства. Якщо ви плануєте встановлення сонячної електростанції, це корисно, зрозуміти загальну картину ринку сонячної енергетики. У цій статті ми висвітлимо сім фактів про сонячну енергію, які можуть Вас здивувати.

 1. Сонячна енергетика в даний час є найдешевшим і найбільш поширеним джерелом енергії в світі

  У грудні 2016 року, вартість будівництва і установки нового покоління сонячної електроенергії впала до $1,5/Вт, що значно менше ніж вартість вітрової енергії і, тим більше, викопних видів палива.

  Важливий поворотний момент сонячної енергії проти викопного палива з точки зору економіки  стався в 2016 році, коли комерційний постачальник сонячної електроенергії в Дубаї запропонував сонячну електроенергію для продажу за ціною $0,029 центів за кіловат – годину, встановивши світовий рекорд. На сьогоднішній день існує  89 петаватт (ПВт) потенційного виробництва сонячної енергії, доступної на нашій планеті, що робить сонячну енергетику найпоширенішим в світі доступним джерелом енергії.

 2. Понад мільйон сонячних систем були встановлені тільки в США

  На початку 2016 року мільйонна сонячна система була встановлена ​​в США. Згідно з прогнозованим графіком наступна мільйона установка відбудеться протягом найближчих двох років. Це порівняння є значущою ілюстрацією швидких темпів сонячної енергії, як найбільш швидко зростаючий сегмент енергетичних ресурсів в світі.

 3. Кілька виробників пропонують панелі сонячних батарей сьогодні з ефективністю понад 20 відсотків

  Ефективність панелей збільшується дуже швидко, завдяки тому, що сучасне наукове співтовариство робить акцент на необхідність інновацій в сонячних технологіях. Всього п’ять років тому найбільш ефективні сонячні панелі, які можна було придбати, мали ефективність 17,8 відсотка. У 2017 році, домовласники можуть придбати доступні сонячні панелі з ефективністю від 20 до 23 відсотків. Компанії, які першими впроваджують новітні технології та мають пропозиції з найбільною ефективністю сонячних елементів є SunPower і Panasonic .

 4. Термін окупності приватних сонячних електростанцій в Україні складає від 4 до 8 років

  Вартість сонячної електростанції для приватного домогосподарства впала, в той час, як вартість купованої в держави електроенергії постійно зростає і концепція встановлення такої приватної станції стає все більш актуальною. У 2017 році, більшість домовласників бачать періоди окупності від чотирьох до восьми років і довгострокові заощадження до $150000 в межах до 25 років.

 5. Вартість сонячної установки в Україні зараз на рівні або нижче $1,3 за Вт

  Ще не так давно, 5 років тому, вартість встановленої сонячної системи була понад $2 ват. Тепер в 2017 році, ми бачимо вартість встановленого Вт в межах $1.3/Вт. Середня вартість за Вт в 2017 році $1,3/Вт, а це означає , що в середньому розмір системи (10000 Вт) буде коштувати близкьо $13000.

  Компанія СмартЕко проведе безкоштовний розрахунок системи для Вашого домогосподарства! В разі необхідності підберемо систему під конкретний бюджет!

 6. Літаки можуть літати по всьому світу працюючи повністю на сонячній енергії

  Хоча багато хто може не знати, що сонячна енергія може живити поїзда, автомобілі і навіть космічні станції, багато хто був налаштований скептично, коли Бертран Пікар вирішив облетіти весь світ на літаку оснащеному лише сонячнимим батареями, як джерелом енергії. На початку 2016 року швейцарський пілот і професійний мандрівник відправився з Абу-Дабі в знаменитому літаку, відомому як Solar Impulse II, і повинен завершити свою подорож в липні 2017 року. Такий глобальний політ продемонстрував величезний потенціал сонячної енергії.

 7. Сонячна енергія може забезпечити електроживлення 24 години на добу, 7 днів на тиждень

  Одне з найбільш поширених питань, яке виникає у домовласників перед встановленням сонячної електростанції, “Як це працює вночі?”. Це є найбільш очевидною перешкодою на шляху до досягнення повної незалежності від звонішніх постачальників електроенергії. Ряд відомих брендів увійшов в нішу сонячної електроенергетики і пропонують рішення для зберігання енергії в АКБ (в тому числі Tesla, LG і Mercedes) і ріст конкуренції в цьому напрямку та інновації спричиняють різке зниження цін на системи, що акумулюють електроенергію із сонячних панелей. У 2017 році, домовласники можуть придбати сонячну електростанцію з резервуванням е/е в АКБ і повністю не залежить від зовнішніх постачальників енергії (РЕС).

В цілому, ці сім фактів показують сонячну енергії в різних аспектах її розвитку та чому вона складає конкуренцію викопному паливу у 2017 році.