600 мечетей Марокко обладнають сонячними панелями

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » 600 мечетей Марокко обладнають сонячними панелями

600 мечетей Марокко обладнають сонячними панелями

Напередодні Міжнародної екологічної конференції COP22, що пройде в Марокко з 7 по 18 листопада, влада країни планує переобладнати мечеті за новими «зеленими» стандартами, передає GreenEvolution.

Марокко є ісламською державою, що знаходиться в Африці. Зараз країна входить до числа лідерів з розвитку технологій альтернативних джерел живлення мереж. На її території споруджено близько 15 тисяч мечетей. В Марокко вже приступили до реалізації проекту, метою якого є скорочення споживання енергії мечетями на 60 і більше відсотків. Такого результату прагнуть досягти за допомогою встановлення сонячних панелей. Зокрема, ними обладнають перших 600 мечетей.

Крім того, Марокко має намір побудувати найбільшу в світі сонячну електростанцію, яка знаходитиметься в пустелі Сахара.

Автор | 2016-09-23T19:48:14+00:00 Вересень 14th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.