Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


600 мечетей Марокко обладнають сонячними панелями

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » 600 мечетей Марокко обладнають сонячними панелями

600 мечетей Марокко обладнають сонячними панелями

Напередодні Міжнародної екологічної конференції COP22, що пройде в Марокко з 7 по 18 листопада, влада країни планує переобладнати мечеті за новими «зеленими» стандартами, передає GreenEvolution.

Марокко є ісламською державою, що знаходиться в Африці. Зараз країна входить до числа лідерів з розвитку технологій альтернативних джерел живлення мереж. На її території споруджено близько 15 тисяч мечетей. В Марокко вже приступили до реалізації проекту, метою якого є скорочення споживання енергії мечетями на 60 і більше відсотків. Такого результату прагнуть досягти за допомогою встановлення сонячних панелей. Зокрема, ними обладнають перших 600 мечетей.

Крім того, Марокко має намір побудувати найбільшу в світі сонячну електростанцію, яка знаходитиметься в пустелі Сахара.

Автор | 2016-09-23T19:48:14+00:00 Вересень 14th, 2016|Новини|