Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Кабмін ініціює введення 5-річних контрактів на постачання альтернативної енергії бюджетним організаціям

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Кабмін ініціює введення 5-річних контрактів на постачання альтернативної енергії бюджетним організаціям

Кабмін ініціює введення 5-річних контрактів на постачання альтернативної енергії бюджетним організаціям

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Необхідність прийняття законопроекту обумовлена зростаючими генеруючими потужностями альтернативної енергетики та вимогою гарантій з боку інвесторів.

Термін дії договору має бути не меншим 5 років.

Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроект про внесення змін до статті 19 Закону України “Про теплопостачання” щодо укладання довгострокових договорів на постачання теплової енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії, бюджетним установам, який спрямований на заміщення газу при виробництві тепла.

Текст законопроекту розміщений на сайті парламенту.

Згідно з проектом закону, термін дії договору про постачання теплової енергії, виробленої на теплогенеруючих установках з використанням альтернативних джерел енергії, для бюджетної організації не має бути меншим 5 років.

У законопроекті також запропоновано надати правові гарантії інвесторам щодо повернення коштів, вкладених у реалізацію проектів з виробництва теплової енергії в теплогенеруючих установках з використанням альтернативних джерел енергії і альтернативних видів палива, яке постачається бюджетним установам.

Як уточнюється в пояснювальній записці, необхідність прийняття законопроекту обумовлена зростаючими генеруючими потужностями альтернативної енергетики і вимогою гарантій з боку інвесторів.

Так, у 4 кварталі 2014 року в Україні було введено в експлуатацію об’єктів теплогенерації на альтернативних видах палива та альтернативних джерелах енергії потужністю 450 МВт, у тому числі в бюджетній сфері – близько 200 МВт.

У зв’язку з військовою агресією Росії і з метою досягнення енергетичної безпеки, уряд України вживає низку заходів, спрямованих на скорочення споживання природного газу в загальному енергобалансі країни. У зв’язку з цим Кабінет міністрів України поставив завдання перед промисловими споживачами та підприємствами теплокомуненерго скоротити використання природного газу в опалювальний сезон 2015-2016 рр. на 30%.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-02-25T19:38:54+00:00 Жовтень 20th, 2015|Новини|