Кабмін ініціює введення 5-річних контрактів на постачання альтернативної енергії бюджетним організаціям

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Кабмін ініціює введення 5-річних контрактів на постачання альтернативної енергії бюджетним організаціям

Кабмін ініціює введення 5-річних контрактів на постачання альтернативної енергії бюджетним організаціям

Необхідність прийняття законопроекту обумовлена зростаючими генеруючими потужностями альтернативної енергетики та вимогою гарантій з боку інвесторів.

Термін дії договору має бути не меншим 5 років.

Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроект про внесення змін до статті 19 Закону України “Про теплопостачання” щодо укладання довгострокових договорів на постачання теплової енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії, бюджетним установам, який спрямований на заміщення газу при виробництві тепла.

Текст законопроекту розміщений на сайті парламенту.

Згідно з проектом закону, термін дії договору про постачання теплової енергії, виробленої на теплогенеруючих установках з використанням альтернативних джерел енергії, для бюджетної організації не має бути меншим 5 років.

У законопроекті також запропоновано надати правові гарантії інвесторам щодо повернення коштів, вкладених у реалізацію проектів з виробництва теплової енергії в теплогенеруючих установках з використанням альтернативних джерел енергії і альтернативних видів палива, яке постачається бюджетним установам.

Як уточнюється в пояснювальній записці, необхідність прийняття законопроекту обумовлена зростаючими генеруючими потужностями альтернативної енергетики і вимогою гарантій з боку інвесторів.

Так, у 4 кварталі 2014 року в Україні було введено в експлуатацію об’єктів теплогенерації на альтернативних видах палива та альтернативних джерелах енергії потужністю 450 МВт, у тому числі в бюджетній сфері – близько 200 МВт.

У зв’язку з військовою агресією Росії і з метою досягнення енергетичної безпеки, уряд України вживає низку заходів, спрямованих на скорочення споживання природного газу в загальному енергобалансі країни. У зв’язку з цим Кабінет міністрів України поставив завдання перед промисловими споживачами та підприємствами теплокомуненерго скоротити використання природного газу в опалювальний сезон 2015-2016 рр. на 30%.

 

Автор | 2016-02-25T19:38:54+00:00 Жовтень 20th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.