Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


23% виробленої в світі електроенергії припадає на ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » 23% виробленої в світі електроенергії припадає на ВДЕ

23% виробленої в світі електроенергії припадає на ВДЕ

Згідно з новою доповіддю Всесвітньої енергетичної ради, частка відновлюваних джерел енергії зараз складає більше 30% сукупної потужності виробництва електроенергії і 23% від всього виробництва електроенергії в світі, пише CleanTechnica.

Доповідь опирається на досвід 32 країн на п’яти континентах. У ній наведено висновки щодо стратегій і ключових факторів успіху в інтеграції відновлюваної енергії та надані практичні рішення, які можна застосувати в майбутньому.

Одним з основних відкриттів цієї роботи стало зростання використання енергії вітру і Сонця – за останніх 10 років середньорічне збільшення потужностей електростанцій становило 23% і 51%, відповідно. При цьому сукупна частка цих видів енергії в загальному виробництві складає всього 4%.

Друге ключове відкриття – відновлювана енергія стала великим бізнесом. У 2015 році в 154 ГВт нових потужностей ВДЕ була інвестована рекордна сума –- $ 286 млрд. На вітрову і сонячну енергетики припало сумарно 76% інвестицій.

Також в доповіді наголошується, що ринок відновлюваної енергії повільно зсувається від розвинених країн в бік країн, що розвиваються. До кінця 2015 року в 164 країнах світу з’явилася стратегія підтримки відновлюваної енергетики, при цьому 95 з них відносяться до країн, що розвиваються. Для порівняння: к 2005 році їх було всього 15.

Досвід скорочення субсидій теж знайшов відображення в доповіді. Це сталося в ЄС, і відсоток потужностей станцій сонячної енергії за останні 4 роки скоротився з 75% до 41%, а у вітряних станцій – з 41% до 33%.

У доповіді зазначається, що новітні технології і політика, зокрема регулювання і структура ринку, відіграють фундаментальну роль у розвитку відновлюваних джерел енергії.

Автор | 2016-09-29T22:21:26+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|