23% виробленої в світі електроенергії припадає на ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » 23% виробленої в світі електроенергії припадає на ВДЕ

23% виробленої в світі електроенергії припадає на ВДЕ

Згідно з новою доповіддю Всесвітньої енергетичної ради, частка відновлюваних джерел енергії зараз складає більше 30% сукупної потужності виробництва електроенергії і 23% від всього виробництва електроенергії в світі, пише CleanTechnica.

Доповідь опирається на досвід 32 країн на п’яти континентах. У ній наведено висновки щодо стратегій і ключових факторів успіху в інтеграції відновлюваної енергії та надані практичні рішення, які можна застосувати в майбутньому.

Одним з основних відкриттів цієї роботи стало зростання використання енергії вітру і Сонця – за останніх 10 років середньорічне збільшення потужностей електростанцій становило 23% і 51%, відповідно. При цьому сукупна частка цих видів енергії в загальному виробництві складає всього 4%.

Друге ключове відкриття – відновлювана енергія стала великим бізнесом. У 2015 році в 154 ГВт нових потужностей ВДЕ була інвестована рекордна сума –- $ 286 млрд. На вітрову і сонячну енергетики припало сумарно 76% інвестицій.

Також в доповіді наголошується, що ринок відновлюваної енергії повільно зсувається від розвинених країн в бік країн, що розвиваються. До кінця 2015 року в 164 країнах світу з’явилася стратегія підтримки відновлюваної енергетики, при цьому 95 з них відносяться до країн, що розвиваються. Для порівняння: к 2005 році їх було всього 15.

Досвід скорочення субсидій теж знайшов відображення в доповіді. Це сталося в ЄС, і відсоток потужностей станцій сонячної енергії за останні 4 роки скоротився з 75% до 41%, а у вітряних станцій – з 41% до 33%.

У доповіді зазначається, що новітні технології і політика, зокрема регулювання і структура ринку, відіграють фундаментальну роль у розвитку відновлюваних джерел енергії.

Автор | 2016-09-29T22:21:26+00:00 Вересень 29th, 2016|Новини|
Toggle Sliding Bar Area

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.